Gabinet Kosmetyki Lekarskiej
Godziny
otwarcia:
Pon. - Pt.:
Sob.:
Ndz.:
9:00 - 18:00
9:00 - 15:00
Nieczynne
znajdź nas na Facebooku
Godziny otwarcia:
9:00 - 18:00
9:00 - 15:00
Nieczynne
zarejestruj wizytę
depilacja ciała
Laser diodowy
Oferta

Oferta

Laser diodowy

Coolite Pro to pierwszy na polskim rynku laser diodowy do usuwania owłosienia, w którym zastosowano światłowody do transmisji impulsu świetlnego.

Dlaczego epilacja laserowa? 

Jest to trwała metoda usuwania owłosienia, a przy tym szybka, bezpieczna i bezbolesna. Każda z tradycyjnych metod usuwania owłosienia (golenie, depilacja woskiem, elektroliza) niesie za sobą ryzyko wrastania włosów, przebarwień, reakcji alergicznych, a nawet blizn. Depilacja laserowa jest wolna od tych zagrożeń. Jest metodą bezinwazyjną, ponieważ nie przerywa ciągłości skóry.

Laser do depilacji opiera się na selektywnej dynamice światła i ciepła (selektywna fototermoliza). Laser diodowy emituje światło, które pochłaniane jest przez włos, a dokładniej przez jego barwnik – melaninę, która wytwarza energię cieplną, powodując tym samym trwałe zniszczenie cebulki włosa. Zjawisko to nie powoduje jednak uszkodzenia tkanek otaczających włosy, dlatego laser do usuwania owłosienia daje efekt trwały, bez ryzyka powikłań.

Czym się różni Coolite Pro od tradycyjnej depilacji laserowej?

W przypadku tradycyjnej depilacji laserowej wiązka przenika do skóry właściwej przez naskórek, gwałtownie podnosząc temperaturę mieszków włosowych do 65°C i niszcząc je. Laser w technologii „Jet Smooth” nagrzewa mieszki włosowe do wymaganej temperatury stopniowo, wykorzystując dużą liczbę impulsów emitowanych z niską częstotliwością. Poziom temperatury jest na tyle wysoki, że mieszki włosowe tracą na właściwości.

W tradycyjnej depilacji laserowej ciepło niszczy tylko brodawki włosowe | W technologii Coolite ciepło niszczy brodawki włosowe i mieszki włosowe.

Dlaczego 810 nm?

Okazuje się, że fala o długości 810 nm daje najlepsze efekty usuwania owłosienia. Wiązka światła o tych parametrach jest pochłaniana przez melaninę znajdującą się w mieszkach włosowych, a jednocześnie nie ma niekorzystnego wpływu na wodę, jak również hemoglobinę. Dlatego właśnie tak skuteczna i bezpieczna jest depilacja wykonywana przez laser diodowy Coolite Pro.

Zaleca się wykonanie serii zabiegowej średnio 6 zabiegów co 6 tygodni.

Laser diodowy – cała twarz149 zł
Laser diodowy – wąs / broda / baki120 zł
Laser diodowy depilacja bikini głębokie199 zł
Laser diodowy depilacja bikini płytkie / pośladki120 zł
Laser diodowy depilacja całe nogi249 zł
Laser diodowy depilacja całe plecy249 zł
Laser diodowy depilacja całych rąk199 zł
Laser diodowy depilacja klatka piersiowa120 zł
Laser diodowy depilacja pach120 zł
Laser diodowy depilacja plecy góra / dół120 zł
Laser diodowy depilacja przedramion / ramion120 zł
Laser diodowy depilacja łydki / uda149 zł
NASZE DZIAŁANIA W ZWIĄZKU Z COVID-19 Zobacz, jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo naszych klientów.