Gabinet Kosmetyki Lekarskiej
Godziny
otwarcia:
Pon. - Pt.:
Sob.:
Ndz.:
9:00 - 18:00
9:00 - 15:00
Nieczynne
znajdź nas na Facebooku
Godziny otwarcia:
9:00 - 18:00
9:00 - 15:00
Nieczynne
zarejestruj wizytę

Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki

Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki

Lipokawitacja ultradźwiękowa, polega na oddziaływaniu na komórki tłuszczowe odpowiednią częstotliwością fal ultradźwiękowych, co doprowadza do niszczenia nabłonka tychże komórek. Ultradźwięki niwelują w ten sposób złogi cellulitowe oraz redukują tkankę tłuszczową w partiach poddawanych zabiegowi. Lipokawitację możemy wykonywać na różnych partiach ciała, tj.: uda, biodra, pośladki, brzuch, ramiona. W trakcie zabiegu rozbite komórki tłuszczowe, a właściwie kwas tłuszczowy i glicerol transportowane są przez układ naczyniowo-limfatyczny do wątroby, a następnie wydalane z organizmu w wyniku tych samych procesów, które zachodzą podczas rozprawiania się z pożywieniem. Zabiegi są bezbolesne i komfortowe. Zabieg powtarza się 4 – 6 razy co 7 – 10 dni.

Efekty działania:

Przeciwwskazania:

Elektrostymulacja to forma elektroterapii, mająca na celu pobudzenie nerwów oraz mięśni. Elektrostymulacja przeprowadzana jest za pomocą specjalnego aparatu, od którego doprowadza się elektrody do ciała pacjenta i mocuje w punktach motorycznych (miejscach wnikania nerwów do mięśnia) opaskami zapinanymi na rzepy. Przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywoływany jest skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych.

Elektrostymulacja stosowana jest do poprawy wyglądu sylwetki, rozbicia cellulitu i spalenia tkanki tłuszczowej, poprawy dotlenienia skóry, przyśpieszenia produkcji kolagenu i elastyny, a także zmniejszenia dolegliwości bólowych i ogólnie poprawy odporności.

 

Kriolipoliza – drugie i kolejne  przyłożenie100
Kriolipoliza – jedno przyłożenie170
Lipokawitacja / Wella Shape 30 min80
Lipokawitacja / Wella Shape 60 min120
Elektrostymulacja  30 wzmacnia mięśnie, wyszczupla30
Elektrostymulacja  60 wzmacnia mięśnie, wyszczupla50
Masaż częściowy 30 min50
Masaż częściowy bańką chińską 30 min50
NASZE DZIAŁANIA W ZWIĄZKU Z COVID-19 Zobacz, jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo naszych klientów.