Gabinet Kosmetyki Lekarskiej
Godziny
otwarcia:
Pon. - Pt.:
Sob.:
Ndz.:
9:00 - 18:00
9:00 - 15:00
Nieczynne
znajdź nas na Facebooku
Godziny otwarcia:
9:00 - 18:00
9:00 - 15:00
Nieczynne
zarejestruj wizytę
twarz
Laminacje przedłużanie rzęs
Oferta

Oferta

Laminacje i przedłużanie rzęs

Posiadamy w swojej ofercie kilka rodzajów rzęs. Rzęsy jedwabne służące do metody 1:1, rzęsy służące do metody 2:1 oraz 3:1.

W ofercie również ekskluzywne rzęsy z naturalnego futra z norek (rzęsy norki) z innowacyjną powłoką z winylu.

Rzęsy, które posiadamy to produkt najwyższej jakości. Wykonane z jedwabiu z dodatkiem syntetyku – idealnie imitują ludzkie rzęsy. Zarówno kolor jak i skręt są tak naturalne, że trudno odróżnić je od prawdziwych. Oczywiście różne długości i grubość oraz skręt pozwolą Państwu na osiągnięcie różnych efektów– od zupełnie naturalnego po najbardziej ekstrawagancki, teatralny czy artystyczny. Rzęsy są wyjątkowo lekkie i trwałe, w 100% wodoodporne i elastyczne. Używamy klei hypoalergicznych i bezpiecznych rzęs Wonder Lashes.

Jeśli nie posiadasz idealnych brwi, włoski są niesforne lub nieregularnie rosną – zapraszamy na laminowanie brwi. Zabieg laminowania brwi krok po kroku polega na zmianie kształtu oraz kierunku wzrostu włosków na skutek działania kwasu tioglikolowego. Łuska włosa zostaje otwarta, dlatego bardzo ważną kwestią w kolejnych etapach zabiegu jest regeneracja. To zapewnia nam zastosowanie preparatów, typu Lash Botox, Keratyny oraz olejków roślinnych. Dodatkowo produkty używane w trakcie zabiegu działają okluzyjnie, wypełniają spoiwo między łuskami, poprawiają kondycję oraz elastyczność włoska, przywracają odpowiednie natłuszczenie oraz nadają włoskom blask. Zastosowanie odpowiednich preparatów do pielęgnacji brwi po laminacji w domu zapewnia długotrwałą regenerację brwi oraz stymuluje „cebulki” do wzrostu silnych i zdrowych włosków.

 

Henna brwi / rzęs2835 pełna
Laminacja rzęs750
Przedłużanie rzęs 1:11150
Przedłużanie rzęs 2:11290
Przedłużanie rzęs 3:11390
Uzupełnianie rzęs zależnie od ilościod 70do 110
NASZE DZIAŁANIA W ZWIĄZKU Z COVID-19 Zobacz, jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo naszych klientów.