Gabinet Kosmetyki Lekarskiej
Godziny
otwarcia:
Pon. - Pt.:
Sob.:
Ndz.:
9:00 - 18:00
9:00 - 15:00
Nieczynne
znajdź nas na Facebooku
Godziny otwarcia:
9:00 - 18:00
9:00 - 15:00
Nieczynne
zarejestruj wizytę
ciało
Podologia i stylizacja paznokci
Oferta

Oferta

Podologia i stylizacja paznokci

Podstawowym zabiegiem jest pedicure klasyczny, który polega na doprowadzeniu stóp do zadbanego stanu. Zawiera takie usługi, jak: zmiękczenie naskórka (podczas aromatycznej kąpieli stóp), wykonanie peelingu, usunięcie zrogowaciałego naskórka, tworzącego się głównie w okolicy pięty, skrócenie i wyrównanie paznokci, odsunięcie skórek oraz  pomalowanie płytki paznokcia bezbarwnym lakierem. Jeżeli zamiast opcji klasycznej zdecydujesz się na pedicure frezarkowy  – zalecany dla “stopy cukrzycowej” , to specjalista będzie złuszczał naskórek specjalnym urządzeniem, czyli frezarką. Tę opcję polecamy osobom, które mają suche, szorstkie lub pękające pięty.

Zabieg klasyczny lub frezarkowy często rozbudowuje się o dodatkowe usługi, czyli np. stylizację paznokci. Płytkę można pomalować zwykłym lakierem (na jeden lub kilka kolorów). Zamiast zwykłego lakieru można zdecydować się na o wiele trwalszą hybrydę – wtedy mówimy o zabiegu pedicure hybrydowy.

Bardziej profesjonalnym, posiadającym właściwości lecznicze jest pedicure leczniczy.  Przebiega podobnie jak opisane wyżej zabiegi, ale jest rozszerzony o dodatkowe czynności, które mają wyleczyć stopy z pewnych schorzeń oraz znacząco poprawić komfort chodzenia. Pedicure leczniczy dodatkowo usuwa modzele, nagniotki i odciski. Może też leczyć problem wrastających paznokci, czego dokonuje się poprzez założenie specjalnej klamry. Pedicure leczniczy to zaawansowany zabieg pielęgnacyjno -zdrowotny na stopy, wykonywany przez specjalistę.

 

NASZE DZIAŁANIA W ZWIĄZKU Z COVID-19 Zobacz, jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo naszych klientów.