Gabinet Kosmetyki Lekarskiej
Godziny
otwarcia:
Pon. - Pt.:
Sob.:
Ndz.:
9:00 - 18:00
9:00 - 15:00
Nieczynne
znajdź nas na Facebooku
Godziny otwarcia:
9:00 - 18:00
9:00 - 15:00
Nieczynne
zarejestruj wizytę
twarz
Elektrokoagulacja
Oferta

Oferta

Elektrokoagulacja

Elektrokoagulacja jest zabiegiem pozwalającym bezinwazyjnie i całkowicie bezpiecznie, pozbyć się rozszerzonych naczynek krwionośnych, brodawek, torbieli, prosaków, włókniaków. Wykorzystujemy również tą metodę w przypadku nadmiernego owłosienia na małej partii ciała, nadaje się do usuwania pojedynczych siwych i grubych, głęboko osadzonych włosów, których nie można trwale usunąć innymi metodami( lasery, IPL). Każdy włos usuwa się oddzielnie i od razu wyciągając go z mieszkiem włosowym. Zabieg elektrokoagulacji prowadzi do trwałego zniszczenia ścian naczyń krwionośnych, które zostają wchłonięte przez układ krwionośny i limfatyczny, a następnie usunięte z organizmu.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu elektrody lub igły o różnych rozmiarach. Emitowany przez nie prąd powoduje ścinanie się białka w tkankach, co znajduje przełożenie na efekt leczniczy. Długość zabiegu zależy od rozległości zmian – trwa od kilku do kilkudziesięciu minut. Dzięki zastosowanie elektrokoagulacji zmiany są usuwane w sposób trwały. Zabieg nie jest bardzo bolesny, jednak można zastosować miejscowe znieczulenie.

Wskazania do elektrokoagulacji:
• Teleangiektazje – rozszerzone naczynka krwionośne,
• Brodawki, torbiele, kaszaki, prosaki, włókniaki,
• Twarde, siwe włosy, nadmierne owłosienie odporne na inne metody depilacji.
Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić obrzęk, rumień, stwardnienie, zasinienie. Strupki, które mogą pojawić się po zabiegu goją się w ciągu kilku dni.

Termokoagulacja naczynekod 50do 250
Termokoagulacja zmian skórnychod 50do 250

 

NASZE DZIAŁANIA W ZWIĄZKU Z COVID-19 Zobacz, jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo naszych klientów.