Gabinet Kosmetyki Lekarskiej
Godziny
otwarcia:
Pon. - Pt.:
Sob.:
Ndz.:
9:00 - 18:00
9:00 - 15:00
Nieczynne
znajdź nas na Facebooku
Godziny otwarcia:
9:00 - 18:00
9:00 - 15:00
Nieczynne
zarejestruj wizytę
ciało
Zabiegi IPL
Oferta

Oferta

Zabiegi IPL

Laser sPTF+ Photo Therapy Flash (PTF) to najnowsza opatentowana technologia, która łączy w sobie wiele funkcji dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Laser sPTF+ stanowi połączenie energii świetlnej oraz cieplnej w celu uzyskania najwyższej skuteczności. Został zaprojektowany na podstawie doświadczeń lekarzy i inżynierów, co pozwoliło na ustalenie terapii odpowiedniej do każdego rodzaju skóry. Zabiegi są całkowicie bezbolesne dzięki zastosowaniu systemu PTF. Jak dowiodły badania LASER sPTF+ daje skuteczność na poziomie 98,8%.

 

Tradycyjny IPL czy E-LIGHT rozbija jeden pojedynczy impuls na pod-impulsy aby był czas na relaksacje termiczną skóry, gdyż dawka energii jest zmienna oraz zbyt duża co jest niebezpieczne dla skóry klienta. Dlatego wymagane jest rozbicie impulsu aby zabieg był bezpieczniejszy, jednak powoduje to mniejszą skuteczność i większą odczuwalność przez klienta, włos odrasta zdecydowanie szybciej niż przy technologii naświetlania pojedynczego ciągłego (sPTF+).

W przypadku sPTF+, dzięki opatentowanemu systemowi naświetlania PTF oraz użyciu podwójnych lamp, dawkowana energia jest jednolita, ciągła, bez rozbijania na pod-impulsy. Skutkuje to lepszymi rezultatami zabiegowymi względem tradycyjnego IPLa czy E-LIGHT, przy wykonaniu mniejszej ilości zabiegów w serii. Dodatkowo siła energii jest stała dzięki czemu zabiegi są bezpieczniejsze dla klientów w odróżnieniu od innych urządzeń klasy IPLa czy E-LIGHT.

Warto przy tym podkreślić, że technologie PTF cieszą się na całym świecie dużą renomą i zaufaniem. Ponadto technologia PTF cechuje się lepszą skutecznością zabiegową niż IPL czy E-LIGHT oraz bezpieczeństwem zabiegowym.

FUNKCJE:

> Usuwanie owłosienia;

> Likwidacje przebarwień (posłoneczne, stacze, ostuda);

> Fotoodmładzanie (pobudzanie produkcji kolagenu i elastyny, niwelowanie bruzd);

> Leczenie trądziku (działanie przeciwzapalne na grudki, krostki, torbiele);

> Redukcja rumienia (nerwice naczyniowe, trądzik różowaty, rumień napadowy i utrwalony).

PTF fotodepilacja cała twarz149
PTF fotodepilacja całe nogi299
PTF fotodepilacja nóg z okolicą bikini349
PTF fotodepilacja pach, bikini120
PTF fotodepilacja wąsik lub broda120
PTF fotoodmładzanie 1 partia149
PTF fotoodmładzanie twarz+szyja+dekolt+ręce199
PTF naczyń, rumień149
PTF przebarwienia pojedyncze120
PTF trądzik120
NASZE DZIAŁANIA W ZWIĄZKU Z COVID-19 Zobacz, jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo naszych klientów.