Gabinet Kosmetyki Lekarskiej
Godziny
otwarcia:
Pon. - Pt.:
Sob.:
Ndz.:
9:00 - 18:00
9:00 - 15:00
Nieczynne
znajdź nas na Facebooku
Godziny otwarcia:
9:00 - 18:00
9:00 - 15:00
Nieczynne
zarejestruj wizytę
twarz
Efekt BOOST
Oferta

Oferta

Efekt BOOST

Poznaj efekt BOOST

Efekt BOOST to szybkie dotarcie do źródła problemu. Łączy siłę żelowych peelingów chemicznych z mezoterapią mikroigłową.

Mezoterpia mikroigłowa to technika kontrolowanej perforacji naskórka z jednoczesnym podaniem substancji o różnym spektrum działania, np. nawilżającym, odżywczym, rewitalizującym etc. Powoduje to maksymalne pobudzenie skóry do regeneracji i samonaprawy, czego efektem jest napinanie, rozjaśnienie oraz poprawa owalu twarzy.

Peeling chemiczny w połączeniu z perforacją, to świetny zabieg dla skór dojrzałych, z widocznymi zmarszczkami i utratą jędrności.

Celem marek BOOST jest dostarczenie Klientom produktów odpowiadających na różnorodne potrzeby skóry. Rodzina BOOST to oferta kompatybilnych produktów, wykorzystujących mechanizmy docierania do źródła problemu, celem szybszego, wielokierunkowego uzyskania efektów.

W misję marki mesoBOOST® wpisana jest innowacyjność, dążenie do stałego doskonalenia i ponadprzeciętna skuteczność oferowanych terapii przeciwstarzeniowych, aktywnie poprawiających stan skóry, redukujących zmarszczki, przywracających gęstość, jędrność i blask skóry.

Realizowana jest ona przez opracowywanie produktów nowej generacji, których bazą jest trójcząsteczkowy kwas hialuronowy o najwyższej skuteczności terapeutycznej.

Dzięki doświadczeniu w branży medycznej oraz zaawansowanym procesom badawczym, mamy gwarancję, że produkty mesoBOOST® są nie tylko bezpieczne, ale także znajdują uznanie wśród profesjonalistów jak i Klientów.

To marka mająca w swojej ofercie kwasy nowej generacji. To pierwsze peelingi chemiczne do użytku profesjonalnego, które stanowią kompleksową pielęgnację. Peelingi te gwarantują efekt złuszczenia, a ponadto za sprawą innowacyjnego kompleksu AntiPollution Peel System chronią bezbronną skórę przed agresywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Dzięki ACIDBoost® stosowanych w zabiegach eksfoliacji osiągamy wyższy poziom pielęgnacji. Produkty z tej rodziny mają dwutorowe działanie: pielęgnują skórę i rozwiązują problemy z cerą oraz chronią ją przed działaniem niekorzystnych czynników.

Mezoterapia mikroigłowa Mesoboost twarz200 zł
Mezoterapia mikroigłowa Mesoboost twarz + dekolt250 zł
AHA acidboost120 zł

NASZE DZIAŁANIA W ZWIĄZKU Z COVID-19 Zobacz, jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo naszych klientów.