Gabinet Kosmetyki Lekarskiej
Godziny
otwarcia:
Pon. - Pt.:
Sob.:
Ndz.:
9:00 - 18:00
9:00 - 15:00
Nieczynne
znajdź nas na Facebooku
Godziny otwarcia:
9:00 - 18:00
9:00 - 15:00
Nieczynne
zarejestruj wizytę
dłonie
Dłonie + paznokcie
Oferta

Oferta

Dłonie + paznokcie

MANICURE PODSTAWOWY:

polega na opiłowaniu płytki paznokcia,usunięciu skórek,wypolerowaniu paznokcia,oraz wygładzeniu skóry dłoni poprzez wykonanie peelengu i nałożenie odżywczego kremu.

MANICURE JAPOŃSKI P.SHINE

zabieg, który wzmacnia naturalne paznokcie, zasila je krzemionką z Morza Japońskiego,witaminami, pszczelim pyłkiem, oraz keratyną. Głęboko odżywia paznokcie, oraz zamyka łuski tworząc naturalną barierę ochronną. Manicure japoński polecany jest szczególnie osobom posiadającym kruchą i łamliwą płytkę paznokcia. Jest również niezastąpiony przy paznokciach rozdwajających się. Polega na wcieraniu specjalnej pasty w płytkę paznokcia, a następnie naniesieniu warstwy pudru, który zabezpiecza powierzchnię przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. W celu uzupełnienia odżywczej warstwy, zaleca się powtarzanie kuracji co 2-3 tygodnie,przez okres pełnego zrośnięcia płytki paznokcia. Zabieg trwa około 45 minut,zaleca się po nim nie malowanie paznokci przez okres 4-5 dni.

ZABIEG PARAFINOWY NA DŁONIE

Dłonie są częścią ciała, której skóra najbardziej narażona jest na działanie niekorzystnych czynników środowiska zewnętrznego. Chlorowana woda, detergenty, substancje chemiczne, to czynniki które prowadza do szybkiego starzenia się skóry dłoni, jej pierzchnięcia i pękania. W wyniku zabiegu parafinowego dłonie stają się w wyczuwalny sposób bardziej miękkie, jędrne i nawilżone. Jest to zasługa parafiny, która idealnie poprawia kondycję przesuszonej, szorstkiej skóry. Rozgrzewająca kąpiel parafinowa, skutecznie usprawnia również krążenie, rozluźnia mięśnie
i łagodzi bóle stawów. Co więcej, wzmacnia ona paznokcie z tendencją do rozdwajania się. Warto wiedzieć, ze parafina hamuje proces starzenia się skóry i skutecznie niweluje przebarwienia. Nasz zabieg parafinowy polega na nałożeniu peelingu, specjalnej maski odżywczej i kąpieli parafinowej. Zabieg kończymy zastosowaniem kremu i masażem dłoni. Wyczuwalny efekt utrzymuje się przez kilka dni.

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ

zaletą metody żelowej jest delikatny i naturalny wygląd przedłużanych paznokci. Polega na przedłużeniu naturalnej płytki paznokcia specjalnym żelem, który następnie utrwalany jest w lampie UV.

 

Manicure hybrydowy50
Manicure japoński odżywia i wzmacnia48
Manicure klasyczny z odżywką35
Manicure z pielęgnacją i malowaniem paznokci40
Przedłużanie paznokci żelem UV80
Przedłużanie paznokci żelem UV + hybryda100
Przedłużanie paznokci żelem UV – uzupełnienie żelu50
Zdjęcie hybrydy15
Manicure hybrydowy podskórkowy60
Manicure hybrydowy ze zdobieniem65
NASZE DZIAŁANIA W ZWIĄZKU Z COVID-19 Zobacz, jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo naszych klientów.