Linia Caviarsite Theo Marve to ekskluzywne kosmetyki stworzone w oparciu o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie kosmetologii.  Synergiczne połączenie właściwości ekstraktu z kawioru i ekstraktu z czarnej perły stworzyło kompleks, który skutecznie przeciwstawia się upływowi czasu.

Ekstrakt z perły – niezwykle skuteczny ekstrakt przeciwzmarszczkowy zawierający ok 20 aminokwasów, które odpowiadają za uzdrawianie i odżywianie komórek. Badania wykazały, że ekstrakt z macicy perłowej zawiera składniki mające znaczący wpływ na kondycje skóry, stymulując produkcję specyficznych czynników wzrostu, które aktywują funkcje skóry odpowiedzialne za przyspieszenie odnowy komórkowej. Skóra odzyskuje napięcie oraz elastyczność.

Ekstrakt z kawioru – przyspiesza formowanie włókien kolagenowych o 67% i jest bogaty w witaminy A, D, B1, B2, B6 oraz mikroelementy. Tworzy on nawilżający film chroniący skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Ta ochrona ma wpływ na redukcję zmarszczek mimicznych poprawiając wygląd skóry.

Produkty:

  •     Caviariste PerLique – tonik do twarzy
  •     Caviariste PerLait – mleczko do zmywania makijażu
  •     Caviariste Addict Day cream  – ekskluzywny krem o właściwościach przeciwzmarszczkowych i nawilżających
  •     Caviariste Ideal Night Cream – ekskluzywny krem o właściwościach przeciwzmarszczkowych i nawilżających
  •     Caviariste ReveContour Cream – ekskluzywny przeciwzmarszczkowy krem na okolicę oczu
  •     CaviaristeActiv Masque – maska żelowa o właściwościach nawilżających i odmładzających