Gabinet Kosmetyki Lekarskiej
Godziny
otwarcia:
Pon. - Pt.:
Sob.:
Ndz.:
9:00 - 18:00
9:00 - 15:00
Nieczynne
znajdź nas na Facebooku
Godziny otwarcia:
9:00 - 18:00
9:00 - 15:00
Nieczynne
zarejestruj wizytę
ciało
Osocze bogatopłytkowe
Oferta

Oferta

Osocze bogatopłytkowe

Podczas terapii osoczem bogatopłytkowym wykonuje się serię wstrzyknięć osocza bogatopłytkowego w skórę pacjentki, ma to na celu głównie rewitalizację skóry pacjentki, jej odżywienie. Samo osocze bogatopłytkowe jest specjalnie przygotowanym preparatem krwiopochodnym, który wytwarzany jest z krwi osoby poddającej się zabiegowi. Osocze bogatopłytkowe zawiera zwiększoną ilość płytek krwi i licznych czynników wzrostu, które umożliwiają procesy regeneracyjne.

Zabieg ten dedykowany jest pacjentkom chcącym pozbyć się zmarszczek. Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego jest także dobrą alternatywą dla osób cierpiących na nadwrażliwość na toksynę botulinową (botoks).

Dzięki zabiegowi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego możliwe jest spłycenie zmarszczek z miejsc takich jak: okolice oczu (usuwanie tzw. kurzych łapek); okolice czoła; policzków; nosa i okolic ust. Dotyczyć to może także redukcji zmarszczek w obrębie szyi, dekoltu czy dłoni.

Panowie, dla których proces łysienia jest problematyczny, mogą także wykonać zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego, gdyż terapia ta pozwala na pobudzanie procesu wzrostu włosów i sprzyja ich zagęszczeniu.

 

Osocze bogatopłytkowe (PRP) – pakiet twarz + szyja500
Osocze bogatopłytkowe (PRP) – pakiet twarz + szyja + dekolt600
Osocze bogatopłytkowe (PRP) – rewitalizacja grzbietów dłoni400
Osocze bogatopłytkowe (PRP) – skóra głowy (leczenie łysienia)400
Osocze bogatopłytkowe (PRP) – szyja400
Osocze bogatopłytkowe (PRP) – twarz400
NASZE DZIAŁANIA W ZWIĄZKU Z COVID-19 Zobacz, jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo naszych klientów.